V předchozím článku – Sexu není nikdy dost – díl 1. jsme se dozvěděli nějaké sexuální tipy. Dneska se podíváme na některé důvody, proč ženy s námi odmítají sex. Určitě jste slyšeli alespoň o jednom z nich. V horším případě jste už některý z nich zažili na vlastní kůži. Už Vás unavuje,když Vám partnerka odmítá poskytnout sex. Vězí za tím spousty důvodů. Pojďme si pár z nich vyjmenovat.

1) Je unavená

Ženy odjakživa musely zvládat více věcí najednou.Chodit do práce,starat se o domácnost,o děti.Není divu,že poslední myšlenky spadají na sex. Udělejte ji radost a zařiďte romantický víkend pro dva. Navštivte masáže,wellness,zajděte na skvělou večeři. Atmosféra udělá své a vy jistě po dlouhé době zažijete krásné milování.

2) Nepřipadá si atraktivní

Je to jednoduché.Pokud se žena necítí atraktivní pro sebe,tak se nebude cítit ani pro Vás. Ráno se prohlíží v zrcadle,pokaždé se jim zdá,že přibraly zase nějaké to kilo.Partnerovi neváhají poklást otázku,zda se Vám nezdají kypřejší než obvykle. Velmi dobře si rozmyslete,co odpovíte. Zda se partnerka nespokojí s Vaší odpovědí,tak se sexem večer nepočítejte.
Musíte ji neustále dokazovat jak neskutečně Vás přitahuje a to hlavně v posteli. Když žena pozná, že se Vám její tělo líbí,přestane se před Vámi stydět.

3) Je na Vás naštvaná

Hodně žen se nedokáže milovat s mužem,na kterého jsou naštvané.Často nemáte ani tušení,co jste zase udělali.Nejlepší řešení je komunikace.Vypátrejte proč se na Vás zlobí a omluvte se ji. Ženy už jsou takové.

 

odmítají sex

 

4) Nuda v posteli

Upadá Váš sexuální život do stereotypu? Proč se nezkusit milovat na veřejných místech?! Pozor ale,abyste si neuřízli ostudu.
Zajděte spolu do sexshopu!Zkuste partnerce vybrat sexy prádlo,v němž by Vám večer mohla předvést striptýz. Ti odvážní si mohou odnést i nějakou tu hračku. Najděte si čas a překvapte ji.Uvařte večeři,napusťte vanu plnou pěny,kupte kvalitní šampaňské,pusťte příjemnou hudbu.Ženy Vám ihned podlehnou.

5)Nevěra

Je samozřejmostí,že partnerka,která má milence,nemá chuť na sex se svým stálým partnerem. Existují ale i ženy,jimž vyhovuje myšlenka dvou sexuálních partnerů. Nevěšte ale hlavu.Odmítání sexu není jediný symptom,podvodu. Zbystřete tehdy,pokud je už nezajímáte ,neustále se vymlouvá na práci,nehádá se s Vámi. Máte podezření,že už nejste jediný muž v jejím životě?Zeptejte se jí na rovinu. Lepší krutá pravda,než milosrdná lež.

6) Špatné zkušenosti

Ženy,které někdy zažily nepříjemný sexuální zážitek,nemají na sex ani pomyšlení. V žádném případě na ni netlačte. Chce to čas a trpělivost. Musíte ji přesvědčovat,jak moc Vám na ní záleží a především musí mít ve Vás důvěru.

 

1956438_sex-nespokojena-zena-hadka-nemuze-spat