Kvalitní spodní prádlo by mělo být nedílnou součástí šatníku každého muže, kterému záleží na vlastním komfortu a na tom, jak působí na své okolí. Nemá však příliš cenu rozebírat rozdíl mezi zbožím od asijských trhovců a sortimentem značkového prádla – ve slipech z tržnice na ženu svých snů skutečně nijak zvlášť nezapůsobíte. V originálním prádle od některého z renomovaných výrobců vám to s ní naopak půjde samo. Ale co když nevědomky zakoupíte falzifikát? Pokud vás zajímá, jak bezpečně poznat napodobeninu boxerek Calvin Klein, nepřestávejte číst.

 

Pánské boxerky Calvin Klein představují zlatou klasiku, se kterou snad ani nejde šlápnout vedle. Chcete-li si konečně dopřát maximum pohodlí, bude se vám stylové prádlo od jednoho z předních světových návrhářů zamlouvat. Oblibě se těší nejen ve světě, ale i u nás, ovšem s tím rozdílem, že Češi méně nakupují v kamenných prodejnách a více na internetu. Například právě spodní prádlo Calvin Klein bylo nejprodávanější značkou v září v jednom z největších e-shopů se spodním prádlem u nás – Trenýrkárna.cz, o čemž se můžete přesvědčit sami níže…

 

 

 

V tom by nemusel být problém, jenomže někteří online prodejci záměrně nabízí padělky. A protože boxerky Calvin Klein patří k nevíce napodobovaným značkám, bude se vám hodit několik praktických tipů, díky kterým originál odlišíte od falešného výrobku.

Samozřejmě se nabízí otázka, proč to řešit a nespokojit se s hodnověrně vypadajícím falzifikátem. Hlavním důvodem je kvalita – napodobeniny nejsou vyrobeny z prvotřídních a bezpečných materiálů, chybí jim některé detaily a mají kratší životnost.

Jednou ze základních indicií je obal. Boxerky Calvin Klein se balí do krabiček a nikoliv do pytlíků či jiných obalů.

 

Dalším znakem je unikátní kód na štítku. Každý výrobek je opatřen vlastním kódem, nikdy nejsou stejné.

Leccos může napovědět i podezřele nízká cena. Před nákupem si raději prověřte, za kolik se prádlo prodává v ostatních e-shopech. Bude-li výrazně levnější, pravděpodobně jde o padělek.

Padělek poznáte také na základě nedokonalostí, jako jsou useknuté nápisy Calvin Klein. Na originálním prádle nic takového nenajdete.

 

Chcete-li mít jistotu, že vám domů dorazí originální zboží, nakupujte u prověřených prodejců. Třeba v e-shopu Trenýrkárna.cz, kde najdete spodní prádlo a pánské ponožky od nejlepších výrobců.