Náš pánský internetový magazín si zakládá na rozvoji mužnosti v naší populaci. Rádi bychom probudili ve všech pánech, mužích, chlapcích a klucích trochu vnitřní síly, která je příhodná právě našemu pohlaví.

Proto nás zaujal projekt české přírodní pánské kosmetiky značky Viro, která byla založena v roce 2016 Patrikem Hamšíkem. Jedná se o propojení přírodních látek a čínské medicíny, jejímž výsledkem je pánský olej na vousy bez umělé chemie. Protože je značka nová, zakládají si na kvalitě, jejich sortiment zatím není široký. To se však již brzy změní, plánují plno dalších produktů v oblasti pánské kosmetiky. Zatím jejich produkty můžete najít převážně v brněnských barber shopech.

Produkt jsme si samozřejmě vyzkoušeli, po jeho ohodnocení na výbornou a shodě v návrzích o našich budoucích plánech našeho magazínu jsme se rozhodli navázat bližší spolupráci. Plánujeme také vydat podrobnější recenzi produktů Viro, jako první na řadu příjde na řadu již výše zmíněný olej na vousy.

A výsledek? Uznali jsme za vhodné spojit naše síly, a tak jsme se stali „blogem“ této značky, zachovávající si však dosavadní ráz, obsah i tým, plánujeme také recenze ostatních produktů jiných značek.

Podívejte se sami a vyzkoušejte tento pánský olej. Věříme, že s ním budete spokojení.

www.be-viro.cz