Dnešní svět přináší nejen ženám, ale i mužům větší možnost přístupu k informacím o módě a oblečení. Stále více lidí, zvláště mladí, toho využívají. A stále více lidí se zajímá více i o své vlasy a o to, jakou péči jim věnují.

Pojďme si dnes říci, jak si lze rozšířit své obzory v oblasti pánských účesů poměrně rychlou a jednoduchou cestou, vlastně jak si i vybrat svůj nový budoucí účes!

Nejjednodušší jsou fotografie

Jestliže nechcete věnovat příliš mnoho času tomu, co vše lze s Vašimi vlasy udělat případně z přibližné délky Vašich vlasů z pohodlí domova, internet se stovkami fotografií je pro Vás to pravé! Je to rychlé, v podstatě zdarma a velice rychle vyřadíte z nabídky to, co se Vám nelíbí! Pro vytvoření určité představy rozhodně skvělé řešení!

 

Vlasy

Více informací = video

Následující tip už zabere o něco více času.  Prohrabat se hromadou videí je těžší, navíc nikdy neznáte kvalitu videa a následného výsledku. Samozřejmě, přeskakování a přetahování videa je možností ale je při tom nutné mít určitý „cit“ na správné přeskakování. Jinak budete totiž nešikovně přetahovat a pak se zase vracet, čímž více času spotřebujete, než zkrátíte.

Pokud jste si vybrali z předešlého tipu nějakou fotografii s účesem, nad kterým uvažujete jako svým budoucím, nemusí být na škodu zkusit najít video o tom, jak se takový účes tvoří a případně se ukazuje jeho styling. Získáte tak například přehled o tom, jestli vůbec budete mít ráno čas se s něčím podobným „otravovat“ jen kvůli efektu. Možná zjistíte, že ten druhý tip bude lepší…

 

Téměř přesná jistota? Kadeřník

Kadeřník - vlasyNejdůležitější je však názor Vašeho kadeřníka. Pravda, i mezi kadeřníky můžete narazit na někoho, kdo jede čistě po zisku, naopak ale existuje i spousta těch, kteří jsou ochotni skutečně poradit. Pokud tedy máte někoho, ke komu chodíte delší dobu, rozumíte si a jste s ním spokojeni, zkuste mu ukázat fotografií s daným účesem. Možná Vám řekne ano, možná ne, možná ano ale za určitých podmínek… Jestliže řekne ne, bude to pravděpodobně buď proto, že chce chránit Vaši důstojnost, nebo se mu do toho nechce s vidinou těžké práce. Je už tedy na Vás zjistit, co za tím přesně stojí a pokud si nejste jisti, zkuste názor někoho dalšího, samozřejmě v oboru, aneb více hlav více ví.

Asi si říkáte, proč téměř přesná jistota? Inu, i mistr kadeřník se někdy utne a výsledek neodpovídá předpokladu. V takovém případě by se měl profesionál projevit tak, že Vám navrhne změnu účesu/opravu/vrácení peněz/další možnosti. Pamatujte však na jedno – nejdůležitější je komunikace a nadhled!

 

 

Tip na účesy? Slikhaar TV

Vlasy Slikhaar TVNa závěr Vám přínášíme tip na videa s pánskými účesy. Následující rodinný podnik, provozovaný bratry Emilem a Rasmusem v Kodani (nenechte se zmýlit, jsou to dvojčata téměř k nerozeznání hodná a ty vlasy jim opravdu enormně rychle nerostou, většinou se každý měsíc nechá ostříhat jeden), vlastní osobní YouTube videokanál s názvem Slikhaar TV. Následující dvojice se již značně vyšvihla a vryla do paměti kadeřnického světa, o čemž svědčí i to, že jejich videa dnes sledují desítky tisíc lidí. Jsou aktivní, často přidávají nová videa s novými účesy, ačkoliv v poslední době si velmi oblíbili tzv. undercut a jeho různé variace.

Pokud si dáte trošičku práci, při hledání do minulosti najdete různé styly účesů, nejen ze světa módy, ale i ze světa celebrit a obyčejných lidí.

 

Starejte se i o své vlasy, v budoucnu Vám to vrátí!

ToDoTo