Spokojíte se jen s tím nejlepším a aktuálně máte spadeno na top automobil, který kdy opustil výrobní linky mladoboleslavské automobilky Škoda? V tom případě si musíte pořídit nejnovější generaci Superbu, o kterém samotný výrobce hovoří jako o „nejlepším voze značky Škoda všech dob“. To samé téměř potvrdili novináři z renomovaného časopisu Svět motorů, když Škodu Superb označili za nejlepší novodobou Škodovku.

 

První generace novodobého Superbu byla bomba. Druhá generace přinesla množství skvělých vylepšení, ale ne každému sedla po designové stránce. Nová Škoda Superb v tomto směru exceluje. Na silnici je nepřehlédnutelná a září kolem ní aura luxusu. Ostré linie, mohutné blatníky a stylová kola dávají škodovácké vlajkové lodi neuvěřitelný šmrnc. Na druhou stranu se není čemu divit, vždyť i nová Škoda Fabia dopadla na výbornou a samotný šéf koncernu VW ji označil za nejkrásnější auto.

Škoda Superb

Nová Škoda Superb má v rukávu mnohem více es. Sází na nekompromisní prostor v interiéru a laťku posunulo opravdu velmi vysoko. Zvětšily se téměř všechny vnitřní rozměry a interiér nyní působí vzdušně jako nikdy předtím. Škoda Superb Combi se vyznačuje také obrovským zavazadlovým prostorem, který pojme ohromné množství věcí.
Škoda Superb

O optimální mikroklima se stará automatická třízónová klimatizace a o zábavu špičkový informačně zábavní systém. Pokud s automobilem propojíte smartfone či tablet, užijete si spoustu legrace.

Jak je u automobilů značky Škoda zvykem, také třetí generace Superbu dostala spoustu „simply clever detailů“. Ušetříme vám čas počítáním, je jich celkem 29 a jsou velmi praktické. Třeba voděodolné schránky na deštníky v obou předních sedadlech. Nastoupíte do vozu, uložíte do nich deštníky a voda sama odteče mimo vůz.

Milovníci dynamického svezení mohou zvolit výkonný benzinový motor s 280 koňskými silami. Nejvýkonnější diesel disponuje 190 plnokrevníky. Za pozornost však stojí také nejúspornější Superb GreenLine, který si řekne jen o 3 litry paliva na 100 kilometrů.

O kvalitách nejnovější Škody Superb se můžete přesvědčit sami. Stačí si rezervovat zkušební jízdu u autorizovaného prodejce Auto Poly. Více informací najdete na www.auto-poly.cz.