Dovolujeme si vám představit první díl z kategorie SEXU NENÍ NIKDY DOST – DÍL 1.

Nebudeme zdržovat a vrhneme se na to!

Rada číslo 1: SEX NENÍ ZÁVOD

Sex není závod, takže si dejte pěkně na čas a prozkoumejte vaši partnerku do detailu. Zaměřte se na její stehna a podbříško. Zkuste si v hlavě představit imaginární kruh o průměru přibližně 5 centimetrů okolo jejího lůna a dejte si za úkol nevkročit do tohoto pomyslného kruhu, zatímco ji budete líbat a hladit v okolí. Čím déle vydržíte, tím více vaši partnerku nažhavíte a bude toužit, abyste ji už začal orálně uspokojovat. Navíc čím pomaleji na to půjdete, tím déle bude trvat i samotný milostný akt, do kterého se počítá i předehra. Takže společně se sexem to může zabrat i hodinu a to partnerka jistě ocení, pokud samozřejmě nespěcháte do práce, kdy je vhodnější rychlovka.

 

Sebastian_Vettel_2015_Malaysia_FP2_1-1024x512

 

Rada číslo 2: DEJTE JÍ DOSTATEK ČASU.

Pokud jste muž, který si chce dopřát ranní sex, nastavte si budík minimálně o 20 minut dříve než obvykle. Doporučujeme však i více. Žena s vámi nebude chtít sex, pokud bude mít v hlavě myšlenky na práci, do které musí za 3 minuty vyjet, jinak ji nestihne. Navíc se potřebuje dostatečně uvolnit a pokud jste správný gentleman a chcete ji dopřát orgasmus a nemyslíte jen na sebe, tak si musíte uvědomit, že ženě nestačí jako nám mužům pár minut k dosažení orgasmu. Žena dle průměru potřebuje 20 minut a déle k dosažení orgasmu. Chcete ranní sex? Tak si natočte budík o dost dopředu.

Rada číslo 3: VZDYCHÁNÍ JE LEPŠÍ NEŽ NIC

Partnerka vám většinou vždy poskytne delší a s mnohem větším nadšením orální sex, pokud jí dáte jasně najevo, že se vám orální sex líbí. Jasně, jakému muži by se orální sex nelíbil, ale zde musíte partnerce dokázat, že ona je naprostá bohyně a když vám ho dopřává právě ona, dostáváte se do sedmého nebe.

 

Maria Sharapovová hlasitost

 

Rada číslo 4: ZMĚNTE ÚHEL

Pokud jste uprostřed „akce“ a chcete partnerku překvapit a dopřát ji větší požitek, zkuste přidat „side-to-side“ metodu, tedy že pohnete pánví ze strany na stranu a nebo se zkuste dostat víc nahoru a poté víc dolů (nejčastěji při misionářské poloze). Vytvoříte tím větší tlak na její klitoris a vaše partnerka tak dosáhne snadněji vytouženého orgasmu.

Rada číslo 5: FANTAZII SE MEZE NEKLADOU ANEB „FANTAZII-LOTERIE“

Dnešní doba je dobou experimentování. Už dávno neexistuje doba, kdy byla komunikace na veřejnosti o sexu naprosté tabu. Dnes se veřejně mluví o sexuálních fantazií a hlavně se o fantazii mluví i mezi partnery. Pokud ne, je na čase to změnit a prolomit ledy, aby vztah neupadl do stereotypu. V každém z nás jsou touhy, které nebyly třeba doposud naplněny. Změňte to. Zkuste si vy i vaše partnerka naspat na pět papírků vaše sexuální fantazie. Na každý papírek jednu fantazii, kterou byste chtěl v sexu zažít a do nynějška se vám to nesplnilo. Poté pozvěte vaši drahou polovičku do restaurace, najděte si pěkný místečko na sezení, dopřejte si skleničku dobrého vína a poté, až budete v náladě, tak vytaste vaše papírky na stůl a obeznamte se se svými sexuálními fantaziemi. Udělejte si tři sloupečky s možnými odpovědi – ano, možná někdy vyzkoušíme, nikdy v životě. U odpovědí, kde jste odpověděli „ano“ a nebo „možná někdy vyzkoušíme“ vložte k papírkům sexuálních fantazíí vaší partnerky a vložte večer do šuplíku. Jednou týdně zkuste šuplík otevřít a náhodně vybrat jeden z papírků a zrealizovat fantazií vaší partnerky. Příští týden se role obrátí a partnerka něco dopřeje právě vám…

 

Sex - Jackpot

 

Příště se dozvíme dalších pár užitečných rad, budu se na Vás všechny moc těšit a nezapomínejte – snažíme se v sobě objevit opravdové muže, opravdové elegány, gentlemany. To jsme my. Mužové.