Spuštěn nový web.

Začátek našich stránek!

 

Drazí přátelé a čtenáři našich stránek,

rádi bychom Vás přivítali na novém webu od pánů pro pány. Jsme si vědomi, že podobných webů jste už viděli mnoho a můžete nabýt dojmu, že jsme pouze další v pořadí. Rádi bychom Vám však dokázali, že naše stránky jsou jedinečné a rozhodně se budou snažit jedinečnými býti.

Našim cílem je přinášet Vám, naším prohlížitelům a čtenářům, nové informace z rubrik, které většinu mužského pokolení zajímá. Rozhodně bychom však nechtěli ztroskotat a zastavit na těchto „stopech“, rádi bychom se pokusili rozšířit Vaše obzory i v dalších oblastech, které Vás možná již tolik nezajímají, ale mají taktéž své opodstatnění mezi našimi dalšími příspěvky, případně směry, které nás baví.

Další, důležitou informací, by pak mohlo býti i to, že o celé stránky se budou starat v podstatě tři lidé; dva o chod stránek, třetí o náš profil na Instagramu (již brzy). Byli bychom rádi za jakoukoliv Vaši reakci a komentář, případně návrh na zlepšení. Rozhodně jsme doposud svými čtenáři neopovrhovali a nemáte to ani v úmyslu.

Zároveň bychom Vás chtěli požádat o jistou shovívavost, co se týče nynější nabídky našeho webu. Stále pracujeme na chodu stránek a pomalu přidáváme obsah, abyste mohli „řádit“ a zjišťovat možná dosud neobjevené!

Děkujeme za Vaši podporu,
ToDoTo