Hledáte zábavu, která potěší oko dětí i dospělých? Může to být třeba dronová světelná show

Dronová show představuje zábavnou podívanou, která potěší nejen malé diváky. Show předvádějí osvětlené a synchronizované skupiny dronů, které na obloze vykouzlí důmyslně sestavené choreografie. Na obloze vytvářejí různé letecké formace. Celá show je dopředu naprogramovaná a dá se zopakovat. Na obloze díky ní můžete spatřit různé tvary, postavy, nápisy, obrazce, číslovky, loga nebo různé animace. Show je vždy přesně sestavená a dá se snadno sladit s hudebním doprovodem, který dokonale dotvoří úžasnou světelnou expozici rozjasňující noční oblohu mnoha snímky zářícími různými barvami. Ničím neobvyklým nejsou i další světelné efekty, laserové systémy nebo tichá pyrotechnika, která se k dronové show dá připojit.

Na koho se obrátit?

Tyto dechberoucí letecké formace nabízí firma MAGIC DRONES. Má k dispozici až 1000 osvětlených a skvěle sladěných dronů, které na obloze předvedou úžasný a nezapomenutelný 3D balet. Ten se odehrává ve výšce až 120 metrů a celá světelná show je viditelná ze vzdálenosti přes jeden kilometr. Takto připravená dronová show je považována za zelenou alternativu ohňostroje, který velmi snadno nahradí. Je to ideální řešení v případě, že hledáte něco, co ohromí všechny diváky. Dronová show je navíc schopná daleko většího rozsahu efektů, než klasický ohňostroj. Má obrovský potenciál vyprávět na obloze poutavý příběh.

Dronovou show si může objednat široká škála pořadatelů – města, obce, firmy, organizace, reklamní a umělecké agentury. Je vhodná také pro sportovní, hudební a jiné události. Využijí ji všichni ti, kdo hledají inovativní technologie, které by oslovily široké publikum nebo zákazníky. Dronovou show lze realizovat opakovaně nebo si můžete objednat několik různých přehlídek za jeden večer.