Luxusní ubytování v Praze pro turisty i byznysmeny

Praha je místem, které překypuje krásou, kulturou a životem. Ať už jste se sem vydali za objevováním nebo za byznysem, zajisté oceníte příjemné místo, kde můžete složit hlavu. Když už zavítáte do hlavního, místa, spojte tuto návštěvu s luxusem a královským pohodlím, které vám samotném srdci města nabídne vyhlášený hotel Emblem. Jeho úchvatné prostředí i strategické umístění jsou kombinací, která zaručuje, že si zde pobyt skvěle užijete.

Čím vás hotel potěší?

Jako první vás luxusní hotel Praha uchvátí svým prostředím, kde se budete cítit velmi příjemně a na úrovni. Kapacita hotelu Emblem je 59 pokojů, které si můžete vybírat z různých typů podle vašich preferencí. V prostorech hotelu jsou společenské oddechové prostory, kde se můžete scházet s ostatními. Navštívit můžete kuchyňku, salon, hernu a salonek. Pokud jste sem vyrazili za byznysem, velmi žádaná je obchodní snídaně Praha, která je v hotelu Emblem možná díky soukromé snídaňové místnosti s kapacitou deseti lidí, kde můžete probírat obchodní plány nad lahodnou snídaní.

Součástí hotelu je rovněž moderní restaurace a bar George Prime Steak, která přivítá jak zákazníky hotelu, tak i lidi zvenčí. Ať už strávíte celý den obchodními schůzkami nebo třeba putováním po krásách města, možná si budete chtít své unavené tělo uvolnit. Jestliže je vaším cílem Wellness Staré Město, nikam cestovat nemusíte, najdete ho přímo v hotelu Emblem, konkrétně v jeho nejvyšším patře. K dispozici je vám zde fitness, relaxační místnost, vířivka, střešní terasa, sauna, pára a Kneippův chodník. Ubytování je na každém dobrodružství to nejdůležitější a pokud si zvolíte hotel Emblem, budete mít na návštěvu Prahy vždy ty nejhezčí vzpomínky. Chtěli byste si prohlédnout pokoje, zarezervovat si je nebo zjistit více informací? Navštivte webové stránky hotelu Emblemprague.com.