OKTAGON pokračuje ve své jízdě. Koho ještě uvidíme?

Turnaje OKTAGON patří ve světě MMA k největším a nejproslulejším událostem. Taková show se jen tak nevidí. Diváci bouří, zápasníci ze sebe v kleci vydávají to nejlepší a inspirují diváky napříč generacemi. OKTAGON vytváří nové hvězdy – a s chutí je servíruje nadšeným davům. Kdo přijde v nejbližší době?

Nejočekávanější zápas Česka

Směle můžeme říci, že nejočekávanější MMA zápas Česka už je za námi. V květnu se proti sobě v pražské O2 Aréně postavili dva největší tuzemští rivalové – Karlos Vémola a Patrik Kincl. Nejen, že to byl dosud nejnákladnější zápas OKTAGONu, ale patřil i k nejsledovanějším.

O MMA se najednou začali zajímat i ti, kteří ho jinak nesledují. A nebylo se čemu divit – tenhle na první pohled drsný souboj, ačkoli vyžaduje klidnou mysl, sebekázeň a disciplínu, stál za vidění. Karlos Vémola málem přišel o oko a nakonec ho rozdrtil jeho o čtyři roky mladší soupeř. Už teď si na sebe ale zase oba brousí zuby a Vémola naléhavě volá po odvetě.

Další soupeři pro Vémolu

Karlos Vémola se ovšem ve zbytku roku rozhodně nebude nudit. Naopak! A jeho příznivci se už nemohou dočkat. Nejen, že se urputně hlásí o Štvanici, kde se bude OKTAGON turnaj konat už v létě, ale brzy se utká s vítězem chystaného duelu Langer vs. Poppeck – ten se odehraje už 17. června a právě tento OKTAGON Frankfurt patří k dalším velkým událostem sezóny.

Další jména v MMA

Koho dalšího ještě letošní OKTAGON turnaje nabídnou? Přehled MMA zápasníků bude široký a hodně pestrý. Například OKTAGON Frankfurt nabídne kromě hodně očekávaného souboje Pavola Langera a „Ironside“ Poppecka i další hvězdy MMA. O postup se tam utkají „The Kelt“ Jungwirth a “Prometheus” Veličković. Přijde také Grabinski VS Michailidis. Drsný bude souboj Hathawaye a Siwiece. A žádná nuda rozhodně nebude ani zápas Xavier VS Strzelczyk.

Velkou událostí bude také OKTAGON na Slovensku – v zápase OKTAGON Bratislava se utkají Vlasto Čepo a Matěj Peňáz a sekundovat jim budou další borci z české i slovenské MMA scény. A nově se také ukázalo, že právě v Bratislavě si dají odvetu Miroslav Brož a Robo Pukač. Takže se zase bude na co dívat.

OKTAGON 45: SPECIÁLNÍ ŠTVANICE

Každoroční Štvanice je událost, bez které by léto nebylo úplné. Koktejly, sluneční paprsky a dokonalá nálada nabitá emocemi doprovázejí největší MMA zápasy… To vše pod letním nebem.

Při pátečním Štvanici bude na již třetí obranu svého titulu nastupovat bantamový šampion, dánský „Žralok“ Jonas Mågård, který se postaví osm let nezdolnému brazilskému bojovníkovi Felipu Limovi.

Bitva mezi polským bojovníkem Bryczkem, který má na svém kontě čtyři KO v řadě, a „Pirátem“ Krištofičem určí, kdo se postaví Patriku Kinclovi v zápase o titul.

Nezapomíjíme ani na kontroverzní osobnost a skvělého showmana „Babu Jagu“ Mikuláška, nezkrotnou brněnskou raketu Roušala a objev roku 2022 Vlada Lengála.

OKTAGON pořádá poprvé a naposledy DVA turnaje během DVOU dnů! Nezmeškejte poslední příležitost prožít nezapomenutelný zážitek.