Pořiďte si kvalitní včelařské potřeby

Každý včelař potřebuje kvalitní včelařské potřeby. Ty zahrnují různé nástroje, pomůcky a základní ochranné oblečení. To vše je potřebné při manipulaci se včelami a včelími úly.

E-shop slovenskemedy.cz

Tento e-shop nabízí kvalitní včelařské potřeby. Objednat si můžete základní sadu potřeb pro každého včelaře, včelařské oděvy, rukavice a klobouk. Bílý včelařský klobouk je opatřený síťovinou a je ideální ochranou pro obličej a celou hlavu proti včelám při práci s úlem. Ve spodní části je opatřený stahovací šňůrkou, díky které se včely nedostanou pod síťku. Pro jeho výrobu byly použity vysoce kvalitní druhy materiálů. Ty ochrání proti včelímu bodnutí. Velikost klobouku je univerzální.

E-shop však nenabízí pouze kvalitní včelařské potřeby. V nabídce naleznete také med, manuka med, včelí pyl, propolis, mateří kašičku, včelí jed, nebo medovou kosmetiku. Samostatnou kategorii pak představuje také prodej medoviny.

Medovina jako tradiční slovenský nápoj

Základní suroviny pro výrobu tohoto tradičního slovenského nápoje představují med, voda a kvasinky. Vyrábí se přírodním kvašením z květového přírodního včelího medu. V minulosti se podávala na mnoha slavnostech a svátcích.

Med, ze kterého se nápoj vyrábí, je považován za lék po celá dlouhá staletí. Tyto léčivé účinky přejímá i medovina. Podporuje zdraví a vitalitu, ale musí být konzumována s mírou. Nabízí antimikrobiální účinky, eliminuje množení bakterií a škodlivých mikroorganismů. Pozitivně ovlivňuje naši duševní rovnováhu.

Medovina je nápoj příjemné chuti i vůně.

E-shop nabízí i medovinu ochucenou různými příchutěmi. Tím se zvýší její chuťová hodnota. K dostání je medovina ořechová, mandlová, višňová, rybízová, třešňová nebo citrusová. Mezi populární varianty se řadí medovina s ovocem.