Vyšívání na textil? Buďte IN

Retro, které se dostává zpět do módy a hlaveň do povědomí. Nebo snad ne? Možná, že vyšívání na textil nikdy nezestárlo, protože kvalita a funkční technologie si vždy udrží své místo na trhu. Doménou Fanswear je výroba na míru. Vyšijeme pro vás téměř vše, na co si vzpomenete. Zkuste a uvidíte.

Originální vyšívání na textil

Doménou Fanswear je originální vyšívání na textil. Tedy na zakázku. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, proto je naší velkou doménou výroba na míru. U každé zakázky si zakládáme na originalitě a designu, který nikde jinde nepotkáte. Stačí, když nám pošlete svůj motiv nebo přijdete s nápadem, který dáme společně dohromady.

Jakmile jste s návrhem spokojeni a my jsme si jisti, že je technicky dobře proveditelný, dohodneme se na termínu dodání, který dodržíme. Protože víme, že své produkty potřebujete pro firemní akce a další projekty včas.

Vyšívání na textil a materiál produktu

Nebo spíše konkrétní produkty. Vyšívání na textil lze aplikovat na trička, mikiny, kšiltovky a řadu dalších produktů od klíčenek až po plátěnky. Navštivte náš showroom v Brně a vyberte si osobně produkty, které vám padnou do oka.

Moderní stroje, které se ničeho nezaleknou

Pro všechny výšivky používáme nejmodernější stroje, takže máme záruku, že bude mít výsledek vždy nejvyšší kvalitu. Podívejte se sami, uvidíte, že budete překvapeni, jak je výšivka jemná a precizní. Každý kousek je menším uměleckým dílem, které se neztratí mezi běžnými upomínkovými a reklamními předměty.

Překvapte své kolegy nebo přátele

Dosud jsme mluvili o absolventských a firemních kouscích. Vyšívání na textil však najde uplatnění prakticky kdekoliv, kde to vaše fantazie dovolí. Tato technika se hodí i pro originální dárky k Vánocům, kdy navrhnete vlastní design pro přátele nebo jako ozdoba textilních dekorací na svatbu, třeba ubrousků na stůl, na které necháte vyšít monogramy.

Své využití najde profesionální výšivka také v rámci uměleckých děl. Hledáte nové tvůrčí vyjádření? Nebo se věnujete počítačové grafice a chcete ji držet v rukou i ve skutečnosti, jako když malíř namaluje plátno? Nechte ji vyšít a uvidíte ten rozdíl.

Jestli vás zajímá cokoliv dalšího, napište nám a zeptejte se. Rádi si na vás uděláme čas.