Užívejte si jednorázové e-cigarety v množství lahodných příchutí

Elektronické cigarety se staly pro mnoho lidí příjemným způsobem, jak si užívat kuřácký zážitek bez zbytečných omezení a také bez výraznějších dopadů na zdraví. Kuřáky klasických cigaret vídáme stále méně. Může za to i nepříjemný zápach, který se podílí na tom, že si lidé raději pořídí elektronickou cigaretu, se kterou nejsou nepříjemně cítit šaty, vlasy ani pokožka. Na trhu se objevily také jednorázové elektronické cigarety, které se staly okamžitě hitem. Jaký je důvod?

Jednorázové elektronické cigarety mají své přednosti

Elektronické cigarety pro opakované použití nejsou levné, je třeba je pravidelně čistit a čas od času měnit poškozené díly. Také je nutné je stále nabíjet a doplňovat náplně. Není divu, že stala hitem elektronická cigareta hqd. Jedná se o e-cigarety, které už jsou naplněné náplní a plně nabité, takže je můžete začít okamžitě používat. Nemusíte mačkat žádná tlačítka, abyste mohli cigaretu používat, stačí začít potahovat. Jakmile bude náplň v elektronické cigaretě prázdná, budete upozorněni blikající diodou. Následně můžete elektronickou cigaretu vyhodit a dopřát si novou. I když jde o jednorázové cigarety, neznamená to, že vydrží jen pár potáhnutí. Nabízí se vám varianty s kapacitou 300 nebo i 600 potáhnutími. Kromě toho si můžete vybrat i varianty s různým obsahem nikotinu:

  • Jednorázová e-cigareta hqd cuvie s vydrží až 300 potahů. Obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • Jednorázová e-cigareta hqd wave s ydrží až 600 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • Jednorázová e-cigareta hqd super pro s vydrží až 600 potahů a obsah nikotinu je zvýšen na 20 mg/ml.

Elektronické cigarety hqd mají stylový vzhled, skvěle se drží a díky hustému kouři si s nimi užijete skvělý kuřácký zážitek bez nutnosti vdechovat karcinogenní látky, jako je dehet. Nabízí se vám v širokém spektru příchutí, které obsahují jak klasickou tabákovou příchuť, tak i lákavé ovocné příchutě. Tyto elektronické cigarety si můžete pořídit na některém z prodejních míst nebo k tomu můžete využít internetový obchod HQD.cz.