Nová studie říká, že muži s dlouhými nosy mají větší penisy

Čím delší čenich, tím větší penis. Nová studie publikovaná v Translational Andrology and Urology ukazuje, že muži s delšími nosy mají skutečně větší penisy.

Výzkumný tým z Ulsan University Hospital v Jižní Koreji se podíval na 1160 mužů ve věku kolem třiceti let a změřil velikost jejich nosu – délku od koutku oka ke konci každé nosní dírky – a porovnal ji s velikostí jejich nerovného penisu .

Většina mužů ve studii měla nekonečnou délku dva až čtyři palce a obvod dva a půl palce – ale jejich člen byl větší, pokud měli také delší čichač.

Vědci se domnívají, že tento jev je způsoben vystavením vyšším hladinám testosteronu – který hraje roli při formování nosu i genitálií chlapců – v děloze.

Vztah mezi objemem nosu a délkou nataženého penisu.

Vědci také zjistili, že muži s velkými chodidly mají větší pravděpodobnost, že budou mít penis se širším obvodem, protože testosteron také ovlivňuje tvorbu končetin v děloze.

„Velikost nosu je důležitým ukazatelem velikosti penisu. A obvod penisu se zvětšoval s velikostí chodidla,“ řekl výzkumník Dr. Sungwoo Hong. „Několik studií naznačuje, že hormonální expozice v prenatálním období ovlivňuje růst reprodukčních orgánů.“

Nejnovější výzkum potvrzuje japonskou studii z roku 2021, která odhalila, že muži s nosem dlouhým 1,7 palce měli nerovný penis 4 palce, ale ti s nosem 2,1 palce měli průměrnou velikost penisu přes pět palců.

Toto odhalení přichází krátce poté, co studie analyzovala data, aby odhalila, ve které zemi mají muži největší průměrnou velikost ztopořeného penisu. Vědci zjistili, že muži v Ekvádoru jsou nejbohatší na světě, měří působivých 6,93 palce.